אוקסיטיב - (תא חמצני-2)

למידע והדרכה אישית- התקשרו 2025* או 03-5399000

אוקסיטיב - (תא חמצני-2)
מחיר מחירון: 
183.00 ₪
מחיר: 
165.00₪

אוקסיטיב - (תא חמצני-2) הינו תוסף תזונה טבעי מסדרת תוספי תזונה.

אוקסיטיב - (תא חמצני-2) מכילים שמרים צעירים טריים ועתירי אנזימים, חמצן מולקולרי, בטא גלוקן, שמן נבט חיטה, מיצוי טרי של פירות וירקות רבים, כגון: תפוח עץ, תפוז, אשכולית, לימון, אגס, אובליפיחה,עוזרר, חמוציות, רוז היפ, אוכמנית כחולה, דומדמנית שחורה, סמבוקוס, ארטישוק ירושלמי, גזר, סלק אדום, מיצוי ליקופן מעגבניות ואבקת מיץ אצרולה. 20 סוגי חומצות אמינו, 120 ביליון אנזימים וקואנזימים (כולל אנזימי נשימה), 17 סוגי ויטמינים, 14 סוגי מינרלים, פפטידים רבים,ALA, חומצות שומן חיוניות, ועוד.

אוקסיטיב - (תא חמצני-2) מוצר שפותח בתהליך ביוטכנולוגי חדשני שהוא פטנט על ידי פרופ' לונן וד"ר וולז, ומבוסס על תא חמצני מועשר (הקיים כ-50 שנה), בתוספת של בטא גלוקן איכותי וסוגים רבים של פירות וירקות אנטי אוקסידנטיים.

אוקסיטיב - (תא חמצני-2) נמצא כבעל זמינות גבוהה במיוחד (כ- 95%), בזכות תהליך ייחודי המסייע לרכיבים החיוניים שבו להיספג במעי במהירות וללא עיכוב. הרכיבים עוברים לזרם הדם ומנוצלים בתאי הגוף.

אוקסיטיב - (תא חמצני-2) - בעל טעם משופר.

מחקרים שנעשו על אוקסיטיב - (תא חמצני-2) :

מחקרים קליניים שנערכו על ידי חוקרים רבים, כגון: פרופ' לונן מגרמניה - חתן פרס נובל לרפואה וד"ר רוברט באויסט מאוסטרליה, הוכיחו באופן חד משמעי את תכונות הרכיבים העיקריים הנמצאים באוקסיטיב - (תא חמצני-2) (ראה מחקר)

מחקרים של ד"ר בואיסט ופרופסור גורסונס מראים כי תא חמצני הוא תמצית תאים חיים לתזונת תא מלאה המהווה ערכה ביולוגית מושלמת לאיזון. הם טוענים שעצם תסיסת כל המרכיבים יחד עם חמצן מולקולרי הופכת את תא חמצני לערכה תזונתית מעולה לתאי האדם, המכילה את כל אבות המזון וחמצן מולקולרי באיזון אופטימלי, ומהווה פריצת דרך אמיתית וטבעית לאיזון.

מחקרים קליניים שנערכו על ידי חוקרים רבים, כגון: פרופ' לונן מגרמניה - חתן פרס נובל לרפואה וד"ר רוברט באויסט מאוסטרליה, הוכיחו באופן חד משמעי את תכונות האוקסיטיב - (תא חמצני-2) בתחומים רבים מאוד: ראה מחקרים בהמשך.

1.P.G.Seeger- S.Wolz- Successful Biological control of cancer by combat against the causes. Page 31-33  Ed Wolz lab 1990.

2. Dr. Robert A. Buist- Oxygen Staration Syndrome Ed. Dr. Wolz lab. Page 40.

 

 הפעילות:

אוקסיטיב - (תא חמצני-2) עם בטא גלוקן - נוצר בתהליך תסיסה טבעי ומאוזן של כל הרכיבים יחד עם חמצן מולקולרי.
התהליך הוא פטנט בו נוצרת תזונה מלאה וטבעית, הדומה להפליא לתכולה האמורה להיות בתאי האדם, כדי לייצר במלואה את רמת האנרגיה הנחוצה לחיים תקינים בכל רגע נתון.
תאים שמייצרים רמת אנרגיה אופטימלית, מסוגלים לייצר רכיבים חיוניים לתפקוד תקין, כמו: קואנזים Q10, גלוטטיון, SOD ועוד (היעילים יותר מאלה הניתנים באופן מלאכותי חיצוני) - כי רק לגוף יש את הידע לייצר את הרכיבים החיוניים בכמות, ביחס ובאיכות הנכונים!
לאיזון רכיבים אלה בגוף יש חשיבות מכרעת. 

ההרכב של אוקסיטיב - (תא חמצני-2):

ההרכב ב- 20 מ"ל:
שמרים צעירים טריים ועתירי אנזימים, חמצן מולקולרי, בטא גלוקן, שמן נבט חיטה, מיצוי טרי של פירות וירקות רבים, כגון: תפוח עץ, תפוז, אשכולית, לימון, אגס, אובליפיחה,עוזרר, חמוציות, רוז היפ, אוכמנית כחולה, דומדמנית שחורה, סמבוקוס, ארטישוק ירושלמי, גזר, סלק אדום, מיצוי ליקופן מעגבניות ואבקת מיץ אצרולה. 20 סוגי חומצות אמינו, 120 ביליון אנזימים וקואנזימים (כולל אנזימי נשימה), 17 סוגי ויטמינים, 14 סוגי מינרלים, פפטידים רבים,ALA, חומצות שומן חיוניות, ועוד.

הנחיות שימוש אוקסיטיב - (תא חמצני-2):

  • עד 1 כף 3 פעמים ביום בחצי כוס מים
  • לשמור במקום קריר ואפל.

המוצר לא מומלץ לאנשים שעברו השתלה וחולי דיאליזה

תכולה: 
250 מ"ל

למען הסר ספק, המידע הנוגע לתוספי תזונה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה רפואית מוסמכת, הוראה או עצה לשימוש או שינוי בהוראות הנטילה של טיפול תרופתי. תוספי התזונה אינם מאושרים לשימוש במצבים רפואיים, וייחוס סגולות ריפוי ו/או מניעה של מחלות לתוספי תזונה, אסור על פי הוראות הדין במדינת ישראל